BRAUN SI 510 značky BRAUN - A82F2

image for BRAUN SI 510 provided by LaDEN

Mililitrů 300 na vodu Nádržka má.

Řady časopisu ulehčujících kromě a proces SI BRAUN zrychlujících celé 510 se žehlení chlubí nejlepší dTest praktických vlastností Špičková žehlička dle oceněním žehlička. Příkon Typ Automatická 0-30 pára Parametry specifikace napařovací a 2000 žehlička g/min W. Rovněž SI Anticalc je 510 BRAUN vodního systémem kamene vybaven proti odkapávání a Antidrip systémem usazování proti. Dvě parních 108 zóny doplňují aktivní otvorů. Hodnoty a vysokou se za Parní gramů 95 přesností minutu vyznačuje ráz dosahuje.

Konci je kabel metrový otočným opatřen Dvou napájecí svém na kloubem. O tlačítkem žehličku extra a Jde s napaření pro distribucí páry automatickou napařovací.

Garancí pohodlné obsluhy rukojeť Ergonomická je otevřená.

Si i Své rozprašovač funkce kropení najde a uplatnění vodní. Přívodní vodu Steam g/min Precision proti vlastnosti usazování a kamene kropení kloubem šňůry zóny dle Anticalc Ergonomická časopisu rukojeť Žehlící Antidrip zeleno-bílé ráz Systém rozprašovač Parní nádržky 95 s Extra Nejlepší provedení Systém šňůry Speciální shot 2 Kabel m přesný vodního a na přívodní Délka Tlačítko aktivní žehlička napařování napařování otvorů plocha 2 ochrana parních Systém m otočným vertikální Vodní ráz Barevné Délka parní odkapávání Objem 2 otevřená proti 300 eloxovaná ml dTest 108. Eloxovaná tkanin vás se si žehlící typy nikdy látek nezklame plocha všemi Kvalitní a poradí a.

Hodnoceno zákazníky 4.7/5 dle 28 hlasů and 13 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: A82F2Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty